Kolekcja MUSES jesień/zima 2017/2018MUSES zabiera nas w fascynującą podróż w głąb dzikiej, kobiecej natury. Motywem przewodnim jest las symbolizujący źródło życia i niepohamowane siły przyrody, w których piękno, dzikie instynkty i sensualne doświadczenia tworzą harmonijne, ale nierzadko też zaskakujące formy i faktury. 

Kobieta MUSES jest świadoma siebie, a jednocześnie pełna niedopowiedzeń, sekretów i dzikiej siły. Projektantka marki, Aleksandra Dziura, stworzyła kolekcję A/W 2017-18 inspirując się taką właśnie kobietą: nieuchwytną, naturalnie piękną, która śledzi bieżące trendy i na ich bazie tworzy swój własny styl.


 


Pośród fasonów odnajdziemy modne szyfonowe sukienki, szerokie szwedy, czy precyzyjnie skrojone garnitury. Wiązania pod szyją, rzędy guzików w towarzystwie ciekawych sznurowań i falban, to tylko część intrygujących detali charakterystycznych dla konceptu MUSES.

Jesienno-zimowe sylwetki proponowane przez markę bezsprzecznie zdominowały głębokie tony granatu, odcienie bordo, beże z musztardowymi nutami i fiolety. Rożnorodność natury przejawia się również w zastosowanych tkaninach – od ciężkich, mięsistych materiałów, przez grube, wełniane dzianiny, aż po delikatne, drobne sploty i transparentne szyfony. Wszystkie elementy na bazie klasyki budują dynamiczną i spójną linię, która w swoim centrum stawia kobiecą moc.

Kampania wizerunkowa mocno nawiązuje do przewodniej inspiracji lasem, w którym króluje nieokiełznana natura, a zastosowany w roli tła mech podbudowuje niemal mistyczny klimat uchwycony przez zdolną fotografkę, Aleksandrę Szewczul.


Najnowsza kolekcja dostępna jest w butiku stacjonarnym.

źródło: http://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/kolekcja-muses-jesien-zima-20172018

 

comments powered by Disqus