TRUE COLOR by An

Marka TRUE COLOR by Ann powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z miłości do klasyki BLACK & WHITE. Stworzona została w roku 2016 przez Annę Bog - pasjonatkę eleganckiej oryginalnej mody kobiecej, jako protest przeciwko niewyróżniającym się ubraniom biznesowym, protest, który wyrażamy w haśle: NO MORE BORING SUITS.

Pasja do mody jest czymś, co sprawia że każdego dnia chcemy w życiu więcej. Naszej pasji w kreowaniu pięknych i prostych krojów oddajemy się całkowicie - pasji i … Wam - dziewczynom, kobietom, którym chcielibyśmy poprzez projekty TRUE COLOR by Ann dać część naszej pasji, pasji do życia, do kreowania, do tworzenia rzeczywistości, do czucia mocy.

Oto pierwsza kolekcja - o nazwie 'TRUE ME'. Kolekcję kierujemy do kobiet, które cenią elegancję i oryginalność, które uwielbiają CZERŃ i BIEL. Każdego dnia czeka nas wiele wyzwań osobistych i zawodowych... nowe spotkania, często biznesowe, nowi ludzie, ciagły bieg, pęd… Chcemy, by każda kobieta wchodząc na kolejne spotkanie, czuła się pewnie i wierzyła że osiągnie swoje zamierzenia.

Ubranie to druga skóra, dlatego jeśli czujemy się elegancko, wyjątkowo, oryginalnie, wtedy czujemy się prawdziwie dobrze ze sobą i prawdziwie pewnie, dlatego też słowo TRUE w naszym życiu, marce, kolekcji jest bardzo ważne. Ponieważ jesteśmy w nieustannym biegu, ważne jest byśmy czuły się wygodnie i swobodnie. Dobrej jakości tkaniny, luźniejsze kroje to daje nam komfort - chwili, dnia… życia.

Marka TRUE COLOR by Ann została stworzona z miłości do czerni i bieli. BIEL jest cudownym delikatnym kolorem, który każdemu ubraniu nadaje uroczystego, podniosłego charakteru. CZERŃ jest ponadczasowym wyznacznikiem elegancji, dostojności, powagi, klasy.

W kolekcjach marki, BIEL I CZERŃ będą zawsze dominować. Ale TRUE COLOR by Ann - jak każda kobieta - bedzie sobie pozwala na małe grzeszki, dlatego raz na sezon pozwolimy sobie na limitowaną edycję kolorystyczną. Rozpoczynamy od szlachetnego melanżu - lekkiej szarości - i tę edycję nazwaliśmy TRUE GREY.

Życzymy przyjemnej, eleganckiej i niecodziennej przygody z modą. Jak mawiała COCO CHANEL: A girl should be two things: classy & fabulous. Najważniejsze by moda Was uzupełniała, byście czuły się z nią dobrze, prawdziwie.

STAY TRUE TO YOURSELF - FEEL CONFIDENT
Anna B.

Butik SeeYou

POWRÓT